Spauda ir žiniasklaida

Sveikata Kung Fu Wing Tjun

Mūsų pratimai padės Jums sustiprinti sveikatą. IWKA Wing Tjun Kung Fu sistemoje yra keli būdai tai padaryti. Pirmasis – tai reguliarūs aerobikos pratimai bei širdies ir kraujagyslių sistemos mankšta, kurie yra mūsų mokymo programos dalis. Pakėlę širdies plakimo dažnį iki numatyto lygio ir išlaikydami jį tokios būklės bent 20 minučių mokiniai patiria pokyčius savo kūne.

Rytų kovos menai yra vienas geriausių būdų deginti riebalus. Dėl padidėjusio aktyvumo auga raumenys ir nyksta riebalai. Be to, dėl padidėjusio širdies plakimo dažnio ilgam laikui sustiprėja širdis, didėja gyvenimo trukmė, mažėja kraujospūdis ir galimybė susirgti širdies ligomis.

Antrasis IWKA Kung Fu mokymas Wing Tjun kung Fu , Kung Fu Wing Tjun sistemoje naudojamas sveikatos stiprinimo būdas – Chi Kung mokymas. Chi Kung – tai pratimas, kurio metu giliai, ritmingai kvėpuojant išsiskiria energija, pripildanti kūną deguonimi. Taip, gaudami papildomos deguonies ir „či“ (energijos), Jūs mokotės geriau valdyti savo kūną, o Jūsų protas tampa guvesnis.
Turbūt didžiausia Chi Kung teikiama nauda yra jo poveikis Jūsų protui. Kadangi atliekant Chi Kung pratimus reikalinga didelė koncentracija, Jūs išmoksite susikaupti ir priversti savo protą dirbti Jums, užuot leidę jam laisvai skrajoti padebesyse ir veikti, kaip jam norisi. Kung fu besimokantiems moterims ir vyrams yra vienas kelias – sąmonės valdymo kelias. Mokiniai, kurie reguliariai užsiima kung fu Chi Kung, tampa fiziškai ir psichologiškai sveikesni.
Ir pagaliau mes Jums padėsime pasiekti optimalios sveikatos išmokydami Jus būti savo kūno šeimininku. Šį kelią turi nueiti visi neatsižvelgiant į lytį – moterys ir vyrai. Reguliariai lankydami kung fu treniruotes ir treniruodamiesi namie bei atlikdami Chi Kung pratimus Jūs išmoksite valdyti savo norus ir nukreipti protą pasirinkta kryptimi. Tokia proto ir fizinė Wing Tjun Kung Fu disciplina labai padeda mesti svorį ir yra būtina norint pakeisti įpročius. Bet kuri nuolatinė dieta proto disciplinos atžvilgiu duoda mažai naudos, o ji yra būtina, kad Jūsų kūne įvyktų tikri pokyčiai. Tik įsivaizduokite, kokį pasitenkinimą pajusite, kai pasieksite proto disciplinos, turėsite fiziškai tvirtą kūną ir būsite geros dvasinės ir emocinės sveikatos.

Viso to galite pasiekti tapę Wing Tjun Kung Fu  mokiniais!

Susisiekite su mumis : info@sifumokykla.lt

Švitrigailos g. 40 b

Tallinn (Estonia)
Tuulemaa 12, 10312 Tallinn

2018 m. 04 21-22 d.

2018 m. 06 16- 17 d.

2018 m. liepos 27- 29 d.
Parnu

*IWKA seminaras
2018 m. rugpjūčio 17- 19 d.

2018 m. rugsėjo 7- 9 d.
Loano ( Italija)