Susisiekite su mumis

Edvinas J.
Labai esu dėkingas Sifu Linas Raišys. Už ką? Už daug ką. Už kažkadaise suteiktas žinias, sugebėjimus, netgi už nemažą indėlį į charakterio pilną susiformavimą, kadagi pirmąsias treniruotes esu pradėjęs lankyti būnant ~16~17 metų. Šis žmogus vertas didelės pagarbos už savo atsidavimą darbui, sugebėjimus, žinių bandymą perduoti kiekvienam savo mokiniui. Tai mokytojas, kurių tikrai kaip reta. Šių treniruočių šiuo metu nebelankau, bet nuo senai esu pamėgęs šį kovos meną, šiuos užsiėmimus ir simpatiją jaučiu iki šiol. Sėkmės šiam kolektyvui kūrybiniuose darbuose ir beabejo, Sifu Linas Raišys.
Ačiū!

Austė

Man 16 metų. Kovos menais susidomėjau dar būdama pradinukė, bet jau tuomet žengiau muzikos keliu. Tačiau, niekada nenustojau domėtis šiais menais. Norėjau būti kaip tikras sajanas Sangokas iš legendinio anime Dragon Ball su kuriuo užaugo jau kelios kartos. Su draugais dažnai kartodavom įvairius judesius. Bet žaidmai liko žaidimais ir toliau muzikavau. Man patinka treniruotis Wing Tjun Kung Fu, nes šis kovos menas mane išlaisvina. Tą laisvumą pajutau vėl, kai prisiminiau senus laikus ir užgimė naujos svajonės, o muzika man jau buvo davusi daugiau nei artimieji iš manęs tikėjosi. Tėtis mane labai palaikė. Taip ir tapau mokyklos nare. Labai dėlto džiaugiuosi. Treniruočių visada laukiu su nekantrumu. Jos mane pakeitė, atvėrė akis, užpildė dvasiškai. Ateidama į treniruotes nesitikėjau, kad gausiu tiek daug. Norėjau tapti ''kietesne''. Dabar matau, kad Kung Fu yra daugiau. Tai kelias kurio seniai ieškojau, todėl žengsiu juo tvirtai, kaupsiu patirtį ir dalinsiuos ja su kitais. Veltui nesvajoju, o turiu tikslą siekti juodo diržo ir daugiau. Nare esu dar tik nepilnus metus. Bet jau žinau savo tikslus. Man patinka treniruočių aplinka. Ji atpalaiduoja. Stengiuos būti kuo aktyvesnė. Sifu Sergio mokymas yra puikus gyvenimo pilnatvės receptas. Jis išlaisvina nuo dažnai žiauraus pasaulio ir leidžia išlikti tvirtam. Tikiuosi gyvenime bent pusę prilygti savo mokytojams ir tęsti jų darbą, skleisdama Wing Tjun Kung Fu sistemą.

Renatas

Man yra 26 m., susidomėjau kovos menais dar vaikystėje. Wing Tjun patraukė savo universalumu ir efektyvumu. Esu valstybės tarnautojas, todėl man svarbu, jog koviniai-savigynos metodai, kurių mokausi, būtų pritaikomi ne tik žūtbūtinėse dvikovose arba sporte, tačiau atitiktų ir teisėtumo kriterijus. Sifu Sergio mokymas yra nuoširdus, kruopštus ir gilus, todėl manau, kad iš jo žinių gali pasisemti tiek pradedantieji, tiek patyrę. Asociacijos nariu esu jau 8 metus, manau, kad per tiek laiko subūrėme gerą ir aktyvią komandą, kuri palaiko savo narius ne tik sporto salėje.

Donatas

Man yra 26m., kovos menais domėtis pradėjau nuo mažens, sportuoti pradėjau 20 metų. Wing Tjun treniruotės patinka dėl plataus spektro treniruotės pobūdžio, ugdoma ištvermė, greitis, jėga, disciplina, pasitikėjimas savimi, ir t.t. Tikslas - pasiekti kuo daugiau, kiek leidžia galimybės ir aplinkybės. Taip pat atitolinti fizinių duomenų regresavimą. Dirbu medicinos srityje, farmacijos referentu. Sifu Sergio mokymas naudingas tuo, kad galima pamatyti kiek daug galima pasiekti sunkiai dirbant, jo pasiekimai tampa dalimi tikslo pas kiekvieną.

Remigijus

Man 34 m. Kovos menais susidomėjau 13 m. Tada pas Sifu Lina užsiminėjau 2 metus. Po to teko išvažiuoti gyventi į kitą miestą ir taip nutrūko treniruotės.
Bet liko neišdildomas įspūdis apie Kung Fu Wing Tjun kovos meną. Apie pačią techniką, psichologinį pasiruošimą. Buvau išmokytas į gyvenimą pažvelgti visai kitu kampu.Sužinojau kas yra meditacija, kad yra toks priežasties- pasėkmies dėsnis, kad tik aš esu atsakingas už savo gyvenimą. Šios žinios įgytos ankstyvoje jaunystėje man labai padėjo tapti tokiu, koks esu šiandien. Ir dėl to esu labai dėkingas Sifu Linui, kad man teko garbė būti jo mokiniu. Per tuos metus visada jaučiu nostalgiją Kung Fu Wing Tjun ir Sifu mokymui. Todėl pasitaikius galimybei,prieš beveik 2 metus vėl gryžau pradėti viską iš pradžių. Tai pirmiausia kova su pačiu savimi , su savo Ego......
Tai pat labai didelė garbė būti Sifu Sergio Iadarola mokyklos dalimi. Čia į viską žiūrima labai profesionaliai, bet tuo pačių žmogiškai ir šiltai. Nepriklausomai nuo pasiekimų, labaiusiai vertinamas nuoširdus ir noras mokytis.
Jei tu myli Kung Fu Wing Tjun tu čia jausies kaip namie.