Kung Fu klasės

Ko gali tikėtis iš Kung Fu klasių?
Kung Fu studentai treniruojasi grupėmis, tačiau visada prižiūrimi trenerio.
Studentų įgūdžiai taps geresni ir bus tobulinami. IWKA Wing Chun Akademijos instruktoriai draugiškoje atmosferoje studentams perteikia savo žinias ir patirtį. Pagrindinė priežastis, kodėl naujokas lanko Wing Chun treniruotes, yra dėlto, kad išmokti apginti save ir įgyti didesnį pasitikėjimą savo jėgomis.
Mokymosi pradžioje labiau akcentuojama savigyna bei judesių išmokimas nei kovos menas, filosofija, Kung Fu grožis. Tai reikalinga , kad išmokti efektyviai apsiginti. Kung Fu mokykloje visame pasaulyje ši programa yra mokoma vienodai, kad kiekvienas būtų kuo geriau paruoštas ekstremalioms situacijoms su viltimi, kad realiame gyvenime šio kovos meno neteks panaudoti.
Vėliau, pažengusiųjų lygyje, kai jau mokėsite apsiginti, bus treniruojami kovos refleksai, įgūdžiai. Studentas išmoks, kaip minkštumu galima įveikti jėgą, kaip minkštumas įveikia tvirtumą, kaip mokėti laimėti kovą „pasiduodant“ ir kodėl protingesnis, gudresnis gali nugalėti stipresnius už save. Kung Fu yra žemiška filosofija ir reali gyvenimo mokykla. Tai reiškia, kad TU būsi sąmoningesnis, budresnis ir gyvenime lydės sėkmė. Išmoksite pažinti save bei žmones, jausite pagarbą sau ir kitiems. Tai gali būti TAVO ilgalaikis tikslas gyvenime. Kad tai pasiekti, TU turi dirbti su savimi, užsibrėžti tikslus, uždavinius ir įveikti gyvenime pasitaikančias kliūtis.
Ačiū, jog apsilankote mūsų puslapyje ir tikimės JUS išvysti IWKA Wing Chun Akademijoje Kaune.