Kung Fu vyrams

Kovos menas Kung Fu Wing Chun moko Jus apginti save, tai yra reali ir veiksminga savigynos sistema:
Kung Fu Wing Tjun yra kovos stilius, suteikiantis daugiau apsaugos nuo agresijos, veiksmingai ir greitai.
Mokoma kovos meno Kung Fu Wing Tjun kovos principų, siekiant veiksmingai naudoti savo kūną, bei gynybos veiksmus.
Kovos menas Kung Fu Wing Chun sustiprins Jūsų sveikatą:
Mūsų kovos menas  Kung Fu Wing Tjun gali padėti Jums pašalinti savo sveikatos problemas. Išmoksite geriau kvėpuoti ,geriau miegosite ir turėsite daugiau energijos visą dieną. Būsite sveikesni, atsparesni peršalimams. Net, jei susirgtumėte, greičiau pasveiksite. Kung Fu Wing Tjun pratimai stipriną sausgysles ir sąnarius.
Kovos menasWing Chun Kung Fu suteikia teigiamą požiūrį:
Mūsų mokymo programos yra skirtos tam, kad geriau jaustumėtės. Mes išmokysime Jus valdyti savo emocijas, kai bandote pasiekti tikslą, todėl  nebūsite gyvenime „trapūs kaip stiklas“. IWKA Wing Tjun kovos menų mokymo programos yra geras kelias imtis gerinti savo gyvenimo kokybę. Mes Jus įtikinsime, jeigu dalyvausite kiekvienoje kovos menų Kung Fu IWKA Wing Tjun treniruotėje, mokymuose, bei seminaruose. Padidintise entuziazmą, motyvaciją ir ramybę! Kovos menas Kung Fu Wing Tjun išugdys saugumo jausmą. Taip,tai tiesa- kovos menas Kung Fu IWKAWing Tjun suteiks didesnį pasitikėjimą savimi. Nuo mažų ir didelių laimėjimų, kurie bus patirti per mūsų kovos meno Kung Fu pamokas, treniruotes, išmoksite būti sėkmingais žmonėmis. Didesnis pasitikėjimas savimi veda prie geresnių rezultatų darbe, geresnių santykių su draugais ir pažįstamais, ir suteiktia daug džiaugsmo.
Kovos menas Kung Fu Wing Chun padės Jums mesti svorį:
Lankydami  kovos meno Kung Fu IWKA Wing Tjun treniruotes galite tikėtis didelių pokyčių organizme. Sudeginsite riebalų perteklių, Jums padidės kondicija, raumenų darbas pagerins Jūsų medžiagų apykaitą.
Įveik save ir pradėk treniruotis !
Kovos menas Kung Fu IWKA Wing Tjun moko įveikti savo baimes ir išmokti apginti save. Tai tikrai yra efektyvi savigynos sistema (su ginklais ir be jų ), tinkama įvairaus amžiaus žmonėms!

IŠBANDYK SAVE DABAR !

Registruokis Kung Fu pamokai telefonu: 8 69955614